Week 36: 1 september – 5 september
We begonnen de week met echte klassiekers: 10 tellen in de rimboe en Hoepel op. Deze spelletjes blijven favoriet en zorgden direct voor veel energie en plezier. Dinsdag was er feest! Meerdere kinderen waren jarig en ook collega Britt vierde haar verjaardag. Samen met de hele groep maakten we er een vrolijke dag van.
De rest van de week stond vol met sport en spel. Zo deden we activiteiten zoals unihockey, boksen en een spannend potje lasergamen. Woensdag draaide om een gezellig kinderfeestje met creatieve en populaire spelletjes zoals Minecraft-tikkertje, Among Us en nog een extra ronde lasergamen. Donderdag werd er volop bewogen met honkbal en Super Mario trefbal. Dankzij onze ideeënpot mochten de kinderen zelf meedenken over de activiteiten, wat zorgde voor nog meer plezier en betrokkenheid. Vrijdag sloten we af met een gezellig potje verstoppertje, dat blijft altijd een succes!
Tot slot kregen de kinderen een uitnodigingskaart mee om binnenkort een vriendje of vriendinnetje mee te nemen naar de BSO. Dat belooft extra gezelligheid!
Maandag begon bijzonder, want onze nieuwe stagiaire Fen startte bij de BSO. Hij deed meteen enthousiast mee met mini-voetbal 4 tegen 4 en een estafette met hindernissen. Dinsdag speelden we drie actieve spellen: trefbal, schipper mag ik overvaren en een slalomrace. Vooral trefbal viel zo goed in de smaak dat de kinderen maar door wilden blijven spelen.
Woensdag kende meerdere hoogtepunten. Samen met Aram, Liam en Britt verzorgden we een sportieve ronde peutervoetbal. De peuters genoten zichtbaar en ook de ouders waren enthousiast. Daarnaast verwelkomden we onze nieuwe stagiaire Vera. Zij organiseerde samen met Dominique een vrolijk kinderfeestje.
Donderdag sloten we de week actief af met het tikspelletje vissen en haaien, gevolgd door een uitdagend potje trefbal met obstakels. Op vrijdag deden de kinderen enthousiast mee met koningstrefbal en werd er natuurlijk ook volop gespeeld. Het was een week vol nieuwe gezichten, sportieve energie en gezelligheid!
Maandag startten we rustig met flip het hoedje en vrij spelen. De kinderen vonden het heerlijk om zelf hun spel te bedenken en keuzes te maken. Dinsdag stonden er drie gezellige activiteiten op het programma: levend stratego, steen-papier-schaar estafette en een spel met pittenzakjes. Buiten was het herfstig, maar binnen maakten we er een warme en actieve dag van.
Woensdag draaide om peutervoetbal én een uitstapje naar de open dag van Sportstuif Zijtaart. Daar konden de kinderen springen op het springkussen, voetballen en knutselen er was genoeg te beleven. Donderdag sloten we feestelijk af met de verjaardag van een van de kinderen. We speelden raak en haal, de kamelenrace en levend kwartet. Het feestvarken straalde en iedereen deed enthousiast mee.
Vrijdag kregen we gezellig bezoek van Sportstuif Gemert. De kinderen mochten kiezen tussen tikverstoppertje en trefbal en deden fanatiek mee. Het was een vrolijke afsluiting van weer een geslaagde week!
Maandag begonnen we de week actief met tikkertje met een bal en een gezellige chaos nerf battle. De kinderen deden enthousiast mee en de sfeer zat er meteen goed in. Dinsdag stond in het teken van een sportief handbaltoernooitje. Daarnaast kregen de kinderen ook de kans om vrij te spelen, iets waar ze zelf regelmatig behoefte aan hebben. Het was leuk om te zien hoe ze hun eigen spelletjes bedachten en samen plezier maakten.
Woensdag verzorgden we weer een vrolijk peutervoetballesje, dit keer met extra aandacht voor het rondspelen met de bal. De kinderen vonden dit geweldig om te oefenen! Daarna speelden we kleuren tikkertje, waarbij iedereen volop in beweging was. Het was bovendien een bijzondere dag: er kwamen nieuwe kinderen voor een proefdagje en omdat het vriendjes- en vriendinnetjesweek was, konden er extra kinderen meekijken bij de BSO. Ze vonden het zo leuk dat ze zich in de toekomst graag willen aansluiten!
Donderdag speelden we balavontuur, konijnen en jagers en een fanatiek potje voetbal. De kinderen deden volop mee en er hing een gezellige sfeer. Tot slot kwam vrijdag Sportstuif Gemert op bezoek. Er werd een fanatiek potje drijfbal gespeeld, team Beek en Donk tegen team Gemert. Na een spannende wedstrijd ging team Beek en Donk met de winst naar huis, een mooie afsluiter van de week!