Sportstuif is net weer even een andere BSO. Het uitgangspunt ligt bij sport en spel...en laat dat nou net heel goed bij onze kinderen passen. De kinderen gaan er iedere maandag met veel plezier naar toe en hebben nog lang niet alle spelletjes en sporten be/geoefend. Daarnaast worden er leuke uitjes georganiseerd. Verder is de communicatie via whats app heel fijn en krijgen we iedere week weer leuke foto's van de kids waarop te zien is dat ze genieten!

 

Claire van Wees-Baltussen Claire van Wees-Baltussen
5 /5
bij Google reviews

Laat een review achter

Evie Pouwels

"Het mooiste vind ik om te zien hoe kinderen genieten van bewegen. Hun plezier is mijn voldoening!"

Hoi! Mijn naam is Evie Pouwels en ik kom uit Meterik. Sinds september 2023 werk ik met veel plezier bij Sportstuif Venray MHCV. In mei 2022 heb ik mijn CIOS-opleiding afgerond. Na een jaar in de horeca te hebben gewerkt, besefte ik dat ik het werken met kinderen miste.

Bij Sportstuif kan ik niet alleen met kinderen werken, maar ook mijn passie voor sport in de praktijk brengen!

Sport is altijd al mijn grote passie geweest! Je kunt me 3 keer per week vinden op het volleybalveld en ik ben graag in de sportschool te vinden.

 

Ik kijk ernaar uit om met alle kinderen lekker te sporten en te bewegen!

Tot snel bij Sportstuif Venray MHCV!

 

Ons team

Eefje Sonnemans Vestigingsmanager
Eefje Sonnemans Vestigingsmanager
Loes van de Pasch
Loes van de Pasch
Evie Pouwels
Evie Pouwels
Davey Ewalds
Davey Ewalds
Ted Verhoeven
Ted Verhoeven
Pedagogisch coaches
Pedagogisch coaches