Geslaagde lessenreeks peutervoetbal
Wat hebben de kinderen genoten van de lessenreeks peutervoetbal! Tijdens de lessen maakten ze op een speelse manier kennis met voetbal. Er werd volop gerend, gespeeld en geoefend. De kinderen hadden veel plezier en leerden ondertussen ook nieuwe vaardigheden.
Wil jouw peuter ook meedoen? Er staat alweer een nieuwe lessenreeks gepland! Houd onze socials in de gaten voor meer informatie.


Een leuke herfstvakantie vol uitstapjes!
We hebben samen genoten van een leuke herfstvakantie! Er stonden allerlei leuke activiteiten en uitstapjes op het programma. We hebben gezellig geknutseld, samen gespeeld en verschillende plekken bezocht.
Zo zijn we naar het Avonturenpad Docus de Das geweest. Hier konden de kinderen lekker wandelen, spelen en de natuur ontdekken. Omdat het weer op sommige dagen wat minder was, hebben we de activiteiten hierop aangepast. Zo brachten we ook een bezoek aan de binnenspeeltuin Monkey Town, waar de kinderen zich helemaal konden uitleven. Er werd volop geklommen, geklauterd en gespeeld!
Daarnaast hebben we deelgenomen aan de sportdag van Sportstuif Helmond Wilhelmina. Dit was een leuke en sportieve dag vol verschillende spellen en activiteiten. De kinderen deden enthousiast mee en genoten volop van alle uitdagingen.
Ondanks het wisselende weer hebben we er samen een gezellige vakantie van gemaakt, vol plezier, afwisseling en mooie momenten!


Creatief bezig geweest!
Ook deze maand hebben we weer verschillende creatieve activiteiten gedaan. We zijn naar buiten gegaan om takjes, bladeren en andere materialen uit de natuur te verzamelen. Hiermee hebben de kinderen hun eigen egels versierd. Wat waren de resultaten leuk en origineel!
Daarnaast hebben we samen heerlijke koekjes gebakken in het thema herfst en Halloween. Natuurlijk hebben we daarna ook gezellig samen gesmuld van al dat lekkers!
Als afsluiting speelden we een leuke herfstbingo. De kinderen deden enthousiast mee en gingen fanatiek op zoek naar de juiste plaatjes. Het was een gezellige maand vol creativiteit en leuke herfstactiviteiten.


Op naar een nieuwe maand!
We kijken terug op een geslaagde oktobermaand bij Sportstuif Uden FC! Van peutervoetbal tot creatieve activiteiten en leuke uitstapjes: er was genoeg te beleven. We hebben samen veel plezier gemaakt en mooie momenten beleefd.
We kijken ernaar uit om er in november opnieuw een gezellige maand van te maken, met volop leuke activiteiten en nieuwe avonturen!