Week 1 (1 juli t/m 4 juli)
Het was deze week de laatste schoolweek voor de zomervakantie en de temperaturen liepen aan het begin van de week flink op. Daarom werd het hitteprotocol in werking gesteld. Er waren geen verplichte spellen die gespeeld moesten worden en er stond veel waterplezier klaar. Ook kon er lekker in de schaduw gespeeld worden. Aan eet einde van deze week zijn de temperaturen al iets gedaald en kunnen er weer spelletjes worden gespeeld. Ook worden er nog een uitstapje gemaakt naar een speeltuin.
Week 2 (7 juli t/m 11 juli)
De eerste week van de zomervakantie is aangebroken en de zon liet zich volop zien. Hierdoor kon er veel buiten gespeeld worden. Er zijn dan ook een hoop leuke spellen gedaan. Zo werd er een groot voetbaltoernooi gehouden, estafettes gespeeld, was er een springkussen en waren er kleine waterspelletjes. De dagen vlogen voorbij en zo zat de eerste vakantieweek er alweer op.
Week 3 (14 juli t/m 18 juli)
In de tweede week van de vakantie gingen we er, naast alle leuke activiteiten bij Sportstuif zelf, ook veel op uit. Zo zijn we naar speeltuin De Molenwiek en De Splinter geweest. Ook maakten we een uitstapje naar Nijnsel, waar allemaal verschillende springkussens stonden. Maar ook bij Sportstuif zelf was het genieten: we speelden oud-Hollandse spelletjes en deden we waterspelletjes.
Week 4 (21 juli t/m 27 juli)
De derde week van de vakantie betekende dat we alweer op de helft zijn. Maar hoewel de vakantie op de helft is, is het plezier bij Sportstuif juist verdubbeld! Deze week hebben we weer veel leuke uitstapjes gemaakt, vooral naar verschillende speeltuinen zoalsElckerlyc, ’t Kwekkeltje, Kievit en De Splinter.
Week 5 (28 juli t/m 31 juli)
De laatste week van deze maand – en de vierde week van de zomervakantie – zat opnieuw boordevol leuke activiteiten. Het weer werkte deze week wat minder mee, maar dat heeft de pret zeker niet bedorven.Er werd gebouwd met grote LEGO-blokken, we maakten een uitstapje naar de Klimbim en speelden Chinese muur.