Week 1: De Griezelige Ontknoping π
We begonnen de maand november nog even in de sfeer van oktober. DeΒ spanning was om te snijden. Niet vanwege spoken, maar vanwege de uitslag van onze Halloween tekenwedstrijd!
Wat hebben de kinderen hun best gedaan. We hebben de meest angstaanjagende monsters, pompoenen en spinnenwebben voorbij zien komen. Het was voor de jury ontzettend lastig om te kiezen, maar in week 1 hebben we de winnaars eindelijk bekendgemaakt. We hebben 3 winnaars blij gemaakt met kaartjes voor Monkey Town. De blije gezichtjes waren goud waard!


Week 2: Jachtseizoen en Parcours πββοΈπ¨
In de tweede week ging het tempo flink omhoog. Het was tijd voor een van de favoriete spellen van de kinderen: Jachtseizoen! Er werd fanatiek samengewerkt in de omgeving van Nijnsel. Het is geweldig om te zien hoe tactisch de kinderen al zijn!
Daarnaast hadden we voor de jongere kinderen meermaals een uitdagend parcours uitgezet. Balans, snelheid en behendigheid kwamen hierbij kijken. Kortom: stilzitten was er deze week absoluut niet bij!


Week 3: Hij komt, hij komt... π
Halverwege november veranderde de sfeer bij Sportstuif. De monsters maakten plaats voor mijters, want Sinterklaas was weer in het land! Dat betekent natuurlijk maar één ding: schoentjes zetten!
Maar bij Sportstuif maken we het ons niet te makkelijk. Voordat de schoen gezet kon worden, moest er eerst geknutseld worden. De kinderen hebben prachtige eigen schoentjes gemaakt. Toen alle kunstwerken klaar waren, hebben we ze samen gezet en luidkeels gezongen. De spanning de volgende dagen was groot: zou er iets in zitten? En ja hoor, de Sint en zijn pieten waren geweest! Ze hadden niet alleen schoencadeautjes achtergelaten, maar ook verschillende spelletjes voor de kinderen om bij Sportstuif te spelen!


Week 4: Pietenpret en Pepernotenpower π€ΈββοΈ
De laatste week van november stond in het teken van de Pietenpret. Want een goede Piet zijn, dat is topsport! Klimmen op daken, balanceren en pakjes gooien door de schoorsteen: dat vereist training.
We toverden de sportzaal om tot een ware pietenschool. De kinderen konden hun 'pieten-skills' oefenen met klim- en klauterbanen en mik-spelletjes. Het was fantastisch om te zien hoe fanatiek iedereen meedeed. Met de energie van een handje pepernoten werd er gesprongen en gerend. Iedereen is wat ons betreft klaar voor 5 december!
Op naar een feestelijke decembermaand November is voorbij gevlogen. We hebben genoten van de afwisseling tussen creativiteit en sportiviteit. Nu maken we ons op voor de laatste maand van het jaar. December, kom maar op!
Lijkt het je leuk als jouw kind ook zulke avonturen beleeft na schooltijd? Kom gerust eens kijken bij Sportstuif Nijnsel!

