β½ Voetbal als sport van de maand
Deze maand stond helemaal in het teken van voetbal! Iedere donderdag stond er een nieuwe les uit onze voetballessenreeks op het programma. De kinderen gingen iedere week fanatiek aan de slag met verschillende voetbalvaardigheden en oefeningen.
De lessen werden verzorgd door onze eigen meesters. Zij kunnen zelf natuurlijk hartstikke goed voetballen en konden de kinderen daardoor veel nieuwe dingen leren. πͺβ½ Het was leuk om te zien dat de kinderen iedere week weer iets meer konden en steeds beter werden. Van dribbelen tot passen en van schieten tot verschillende voetbalspelletjes: er werd volop geoefend Γ©n natuurlijk veel plezier gemaakt!

πββοΈ Een nieuwe manier van sporten
Ook op de andere dagen van de week stonden er weer allerlei verschillende sporten en spellen op het programma. Sinds de zomervakantie pakken we dit alleen nΓ©t iets anders aan.
De kinderen worden ingedeeld in verschillende leeftijdsgroepen. Iedere groep begint samen met een leuke warming-up en gaat daarna aan de slag met een groter spel of een sportieve activiteit. Vervolgens blijft de groep bij deze activiteit en wordt er niet meer gewisseld.
Op deze manier kunnen we onze activiteiten nog beter aanpassen aan de leeftijd en het niveau van de kinderen. Zo is er meer ruimte om nieuwe dingen te leren, elkaar uit te dagen en vooral heel veel leuke spellen te spelen! π
π Sportstuif Challenge: dribbelparcours
Omdat voetbal deze maand onze sport van de maand is, staat ook de Sportstuif Challenge helemaal in het teken van voetbal. β½
Deze maand nemen de kinderen het tegen elkaar op in een uitdagend dribbelparcours. Wie kan het parcours het snelst afleggen en ondertussen de bal netjes door alle pionnen slalommen? πββοΈπ¨
Er wordt fanatiek gestreden om de snelste tijd en natuurlijk aangemoedigd door de andere kinderen. Wie weet verbreekt iemand wel het record!
π Ook buiten de BSO genoeg te beleven!
Wist je dat Sportstuif Nederweert naast de naschoolse opvang nog veel meer leuke activiteiten organiseert? Ook kinderen die niet bij ons op de BSO zitten, kunnen regelmatig meedoen aan onze activiteiten.
Zo organiseerde we op woensdag 30 september een supergezellige Jongens- en Meidendag! We gingen aan de slag met allerlei leuke spellen, sportieve uitdagingen en gezellige activiteiten. we sloten de middag af met een lasergame battle; jongens tegen de meiden. 
π» Halloween komt eraan!
En we kijken natuurlijk ook alvast vooruit naar oktoberβ¦ Halloween! π
We hebben weer leuke en spannende Halloweenactiviteiten op de planning staan. Voor de jongere kinderen organiseren we een gezellige spokendisco, met muziek, dansen, spellen en natuurlijk een beetje griezelen. π·οΈπΈοΈ
Voor de oudere kinderen staat er iets spannenders op het programma: een echte spooktocht! π» Durven jullie het aan om in het donker op pad te gaan?
Wil je weten wanneer deze en alle andere activiteiten plaatsvinden? Houd dan zeker onze activiteitenpagina in de gaten. Hier komen al onze leuke activiteiten op te staan!
https://www.samenbijsportstuif.nl/nederweert/activiteiten
β¨ Kortom: september was een maand vol voetbal, nieuwe uitdagingen, nieuwe gezichten en vooral heel veel plezier. We zijn weer helemaal terug van vakantie en hebben zin in alles wat de komende maanden ons gaan brengen. Op naar een griezelige oktobermaand! ππ»