Natuurlijk kon Sinterklaas onze vestiging niet overslaan. In de week van pakjesavond, stonden wij iedere dag voor een nieuwe verrassing. De ene dag was Rommelpiet langsgekomen om pakjes te verstoppen, maar we hebben ook gedichtjes gelezen van onder andere Danspiet en Knutselpiet. Wij hebben nieuwe spelletjes, knuffels, boekjes en knutselmateriaal cadeau gekregen en deze, uiteraard, meteen getest. Om de sfeer er goed in te houden, hebben wij tijdens deze Sinterklaasweek iedere dag sportieve activiteiten gedaan in het thema van Sinterklaas. We hebben pakjes bezorgd, op vrolijke Sinterklaasliedjes gedanst, en in jute zakken rondgesprongen. Wat een plezier hebben wij beleefd!


Tussen Sinterklaas en de kerstvakantie hadden wij ook nog een super tof evenement gepland: de vloer is lava! Dit populaire evenement was binnen mum van tijd uitverkocht; tijdens het spel waren alleen maar enthousiaste gezichtjes te zien. Iedereen heeft heel goed zijn best gedaan en de kids zijn moe maar voldaan weer huiswaarts gegaan.

En dan: de langverwachte kerstvakantie was eindelijk daar. Wij zijn lekker creatief bezig geweest. Zonnevangers zijn geschilderd, sneeuwvlokken versierd en kerstmannen ingekleurd. De mooiste kunstwerken zijn hier ontstaan en zijn nu (hopelijk 😉 ) een pronkstuk voor thuis geworden.
Natuurlijk zijn wij ook op diverse uitstapjes geweest. Het Gouden Woud was een van de uitstapjes die er echt uit sprong, wat een super leuke speeltuin is dat! Ook zijn we nog gaan glowgolven en hebben we een dagje in Ballorig doorgebracht.
