Verstoppertje met 60 kinderen
Tijdens de eerste studiedag van het nieuwe schooljaar waren de kinderen de hele dag gezellig bij ons. Met zo’n 60 kinderen was het een gezellige drukte!
Omdat het zonnetje scheen hebben we zoveel mogelijk buiten gedaan. Lekker spelen, samen eten en natuurlijk volop bewegen. Eén van de grote favorieten was verstoppertje met alle 60 kinderen. Dat zorgde voor veel enthousiasme, fanatieke zoekers en kinderen die de meest creatieve verstopplekken wisten te vinden.
Op zo’n studiedag vinden we het leuk om er samen een leuke dag van te maken: niet alleen opvang, maar vooral een dag waarop we samen activiteiten doen, spelletjes spelen of gezellig kletsen.

Picknicken
Op een studiedag eten wij in de ochtend en middag fruit. Omdat het zonnetje lekker scheen zijn we met z'n allen naar buiten gegaan en hebben we aan de picknicktafels fruit gegeten. Even gezellig, rustig samen eten.
Natuurlijk hebben we ook buiten onze boterhammen opgegeten. Deze keer mochten de kinderen een plekje zoeken op het kunstgrasveld. Samen met hun vriendjes/vriendinnetjes lekker eten en kletsen. Als de boterhammen op waren, mochten ze hun spullen opruimen en weer lekker gaan spelen.

Activiteiten
Naast verstoppertje hebben we in de middag ook nog activiteiten gedaan. De jongere kinderen zijn naar de speelzaal gegaan. Zij hebben daar verschillende tikspellen gespeeld. De oudere kinderen zijn naar de gymzaal gegaan en hebben daar een fanatiek potje trefbal gespeeld. Zij waren zo lekker aan het spelen dat ze ruim een uur bezig zijn geweest. Wij hebben genoten van het enthousiasme en fanatisme van deze kinderen.
