Sportstuif Etten-Leur

Blog

September 2025

In september verwelkomden we Thomas, deden we leuke BSO-activiteiten, hadden we peutergym en stonden we klaar bij basisscholen met pleinspelen en een sportdag. 🎉

 👉 Lees meer in onze blog! 

September bij Sportstuif: 

De eerste maand van Thomas

De maand september stond bij Sportstuif Etten-Leur in het teken van een frisse start: de eerste volledige maand van onze nieuwe collega Thomas! 🎉

En wat een maand is het geweest. Thomas heeft inmiddels zijn draai helemaal gevonden bij de BSO. Je ziet hem vaak in de weer met de kinderen: actief meedoen, een praatje maken of een spel begeleiden. Hij vindt het superleuk om iedereen te leren kennen. Heb jij nog geen praatje met hem gemaakt? Twijfel dan niet, want Thomas geniet daar alleen maar van!

💬 Even voorstellen: Thomas
“Ik ben Thomas en ik ben sinds kort ook te vinden als medewerker bij Sportstuif Etten-Leur.
Sinds ik van de opleiding Sportkunde aan de Fontys Sporthogeschool af kom, werk ik al met kinderen op allerlei verschillende manieren. Ik heb gewerkt met jonge topsporters, zwemles gegeven aan kinderen met een beperking, en nu bij Sportstuif.

Zelf sport ik ook heel graag. Dit doe ik als basketballer en af en toe als zwemmer. Het basketballen doe ik heel fanatiek, en het zwemmen doe ik juist weer meer om te ontspannen. Zo gebruik ik sporten voor verschillende doelen.

Ik vind het ontzettend leuk om met kinderen te werken, en een band met ze op te bouwen. Het mooiste om te zien is de snelle ontwikkeling die kinderen doormaken wanneer je met ze aan het werk bent. Ik laat kinderen graag hun talenten ontdekken en verbeteren in een plezierige en veilige omgeving.”

Activiteiten op de BSO

Naast het wennen aan Thomas hebben we in september ook weer veel leuke activiteiten gedaan met de kinderen! De speeltuin De Hoge Neer valt enorm in de smaak bij iedereen, en wat een geluk dat deze speeltuin direct naast onze BSO ligt. Ook zijn we naar het bos geweest en hebben we samen de prachtige kleuren van de herfst bewonderd 🍂.

Verder hebben we leuke spelletjes gedaan op Internos, maar ook binnen gespeeld, getekend en geknutseld. Daarnaast organiseerden we een toegankelijke activiteit voor alle kinderen uit Etten-Leur. Daar hebben we volop bewogen en plezier gemaakt met spellen als tikkertje, estafette racen, de vloer is lava en nog veel meer.

Peutergym

Ook de peuters kwamen in september volop in beweging! Elke dinsdag en donderdag van 10:00 tot 10:45 stond peutergym op het programma: een leuke manier om samen met je kindje actief bezig te zijn in de buitenlucht.

👉 Sportstuif Etten-Leur biedt peutergym aan voor ouders/verzorgers en hun peuters van 1,5 - 4 jaar!
Wil je samen met je kind quality time doorbrengen en toch actief bezig zijn? Dan is peutergym precies wat je zoekt.

Tijdens peutergym komen allerlei grondvormen van bewegen aan bod, zoals rollen, duikelen, gooien, vangen, springen, rennen en balanceren. Deze speelse, muzikale beweeglessen dragen bij aan de ontwikkeling van de grove en fijne motoriek, het zelfvertrouwen, het leren samen spelen én kinderen ervaren hoe leuk het is om met leeftijdsgenootjes buiten te spelen.

Ben je enthousiast en wil je meedoen? Onderaan de pagina vind je het inschrijfformulier. Wil je eerst kijken of je de lessen leuk vindt, of kun je niet elke keer komen? Dan kun je ook losse lessen kopen. De volledige lessenreeks staat al in het systeem, maar voor losse lessen staat alleen de laatste les online. Je kunt je dus per donderdag inschrijven en bij aanmelding aangeven welke donderdag je wilt komen.

⚠️ Let op: De ouder/verzorger blijft tijdens de les aanwezig en doet zelf ook lekker mee!

📍 Locatie: Sportstuif Etten-Leur, gevestigd in de voetbalkantine van VV Internos (Olympiade 7).
De lessen vinden plaats in de buitenlucht op het kunstgrasveld. Bij slecht weer wijken we uit naar een buitenruimte met afdak of naar binnen.

Er is nu een nieuwe peutergymreeks voor oktober en november aangemaakt. 👉 Inschrijven kan via: www.samenbijsportstuif.nl/ettenleur

Pleinspelen & Sportdag

In september zijn we ook gestart met pleinspelen bij basisschool De Toverlaars. We hebben dit nu een aantal keer aangeboden om te kijken hoe de kinderen het vinden — en het is een groot succes! Heel veel kinderen kenden ons al van kinderfeestjes of andere activiteiten, en nu komen ze razend enthousiast naar ons toe om mee te doen en gezellig te kletsen.

Daarnaast waren we te gast bij basisschool De Leest, waar we hielpen bij de sportdag. Daar stonden we met een groot springkussen en een uitdagend parcours. De kinderen hebben enorm genoten en we hebben zelfs mooie sportieve strijd gezien om de winst! 🏆

👉 En zo was september een maand vol nieuwe gezichten, mooie activiteiten en sportieve energie. Op naar oktober, met nog meer plezier, beweging en ontdekkingen!


Beoordelingen

5 / 5
Heel blij met deze opvang ze hebben echt liefde voor kinderen dit is echt voelbaar. Kelly is een super lieve enthousiaste meid. Onze kids gaan hier altijd...
K
Kimberly Verkooijen
review van Google
5 / 5
Kelly van Sportstuif heeft een geweldig sportief kinderfeestje voor onze dochter van (bijna) 9 georganiseerd. Hockey, tiktakboem en tot slot een tof waterspel (een...
K
Karlien Eggermont
review van Google
5 / 5
Mijn zoon heeft vandaag heerlijk honkbal gespeeld. Eerst wat geoefend met werpen en vangen en later lekker met de knuppel in de weer. Hij heeft...
D
Daphne Smans
review van Google
5 / 5
Met mijn kleindochter de peuter sport gedaan. We vonden het beide heel leuk! Elke keer een ander thema heel leuk bedacht.
P
P Kewaldar
review van Google
Heeft u nog vragen?

Wij beantwoorden ze graag!

Heeft u vragen of interesse om uw kind bij ons aan te melden? Vul dan ons contactformulier in. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

U kunt ook rechtstreeks contact met ons opnemen via de onderstaande contactgegevens.

Contact informatie
We gaan zorgvuldig en vertrouwelijk om met je persoonlijke gegevens, conform de geldende privacywetgeving (AVG)
Home
Vestiging
Vacatures
Contact