Sinterklaasperiode vol spanning en plezier
December begon meteen goed met een leuke én spannende periode voor de kinderen: Sinterklaas. De eerste week van december stond bij de BSO volledig in het teken van de Sint. Om de spanning extra op te bouwen, hadden we onze eigen Sinterklaasradio, waarin de Sint zelf vertelde wat de kinderen die week konden verwachten. Dat zorgde elke dag weer voor veel nieuwsgierigheid en enthousiasme.

Naast de radio waren er natuurlijk nog veel meer sinterklaasactiviteiten. De kinderen werden verrast met cadeautjes, we hebben samen pepernoten gebakken en volop genoten van de gezellige sfeer. Het was prachtig om te zien hoe betrokken en enthousiast de kinderen waren en hoeveel plezier zij met elkaar beleefden.


Gezellige schoolweken vol activiteiten
Na de sinterklaasperiode volgden nog twee reguliere schoolweken. Ook in deze weken hebben we zeker niet stilgezeten. Er werden weer allerlei leuke, sportieve en creatieve activiteiten georganiseerd, waarbij plezier, beweging en ontwikkeling centraal stonden. De kinderen konden zich lekker uitleven, samenwerken en nieuwe dingen ontdekken.

Een onvergetelijke kerstvakantie
En toen was het alweer tijd voor de kerstvakantie. Deze vakantie bestond uit twee supergave weken die helemaal in het teken stonden van plezier en afwisseling. We hebben verschillende knutselactiviteiten gedaan, zoals het maken van onze eigen snowballs en vuurpijlen, waarbij de creativiteit van de kinderen volop werd gestimuleerd.


Daarnaast stonden er ook meerdere sportieve activiteiten en uitjes op het programma. Zo gingen we onder andere lasergamen, schaatsen, dansen naar YouJump. De kinderen hebben zich heerlijk kunnen uitleven en genoten zichtbaar van alle activiteiten. Het waren twee weken vol energie, lachende gezichten en mooie herinneringen.



Vooruitblik
We kijken met een grote glimlach terug op een heel mooi 2025, waarin we samen met de kinderen veel hebben mogen beleven en bereiken. Met team Sportstuif Bergeijk zijn we helemaal klaar om van 2026 opnieuw een fantastisch jaar te maken. Een jaar vol blije kinderen, gave activiteiten, sportieve uitdagingen en volop ruimte voor ontwikkeling. Wij hebben er zin in!
