Een super leuke opvang voor de kinderen. Niet alleen na school, maar ook voor studiedagen en vakanties. Wanneer er voor de kinderen een studiedag is, wordt er gekeken of er een leuk uitstapje georganiseerd kan worden. Er is op locatie genoeg ruimte om sport en spel te kunnen organiseren

Moniek Moniek
5 /5
bij Google reviews

Laat een review achter

Maandblog april 2025

Eerste week mei vakantie

We hebben een heerlijke mei vakantie gehad, leuke nieuwe activiteiten naar de BSO laten komen, zoals bubble bal, lasergamen dit medemogegelijk gemaakt door Sportproductions,  het jachtseizoen en acrogym! het is een leuke drukke eerste vakantie week geweest. De BSO blijft groeien dus de dagen worden ook in de vakantie drukker bezet wat super leuk is !   

Peutergym

Na de vorige reeks hebben we een nieuwe reeks peutergym online gezet !  πŸ€ΈπŸΌ De reeks zal beginnen op woensdag 21 mei en zal bestaan uit 6 lessen. Schrijf je gauw in via https://samenbijsportstuif.nl/peutergym-mei-juni want vol = vol!  

Paas win actie !

Op de BSO organiseerden we een vrolijke Paas Win Actie! De kinderen mochten raden hoeveel paaseieren er in de grote wackpot zaten. Super spannend natuurlijk!

En wat denk je? Eén van de kinderen zat er maar één eitje naast! πŸŽ‰ Wat een knappe gok!

ook was er een win actie op ons instagram account, en daar waren tickets voor prett in te winnen! dus houd ons instagram account ook goed in de gaten want daar worden dus ook acties gepost en veel informatie voor de aankomende evenementen en acties ! 

Tot de volgende maand ! 

 



Ons team

Carlijn van Ingen
Carlijn van Ingen Vestigingsmanager
Stan Houterman
Stan Houterman
Perry Losekoot
Perry Losekoot
Jurriaan Claessens
Jurriaan Claessens
Pedagogisch coaches
Pedagogisch coaches