Een sportieve BSO waar de kinderen hun energie kwijt kunnen. Iedere dag worden er buiten sporten en spellen verzorgd maar kunnen ze daarnaast ook binnen creatief bezig zijn met onder andere knutselen!
Samantha Cornelissen-May
Hallo! Graag stel ik mezelf even aan jullie voor. Ik ben Samantha Cornelissen-May 35 jaar oud. Ik woon samen met mijn man, mijn 2 kinderen zoon (Tyeson 9 jaar) en dochter (Aliceson 6 jaar) ook hebben wij een hele lieve hond haar naam is blue samen wonen wij in Cuijk. Ik kijk ernaar uit om als oudercommissie aan de gang te gaan om de belangen van jullie als ouders/verzorgers en de visie van Sportstuif te kunnen behartigen.
In mijn dagelijkse beroep ben ik Pedagogisch medewerker en zelf dus werkzaam in het vak van kinderopvang/Bso. Wat ik persoonlijk het leukste vind aan mijn beroep is dat ik samen met mijn collega’s de ontwikkeling van het kind”eren” kan stimuleren tot hun eigen groei voor in de toekomst.
Mijn hobby’s zijn zwemmen, taarten/koekjes bakken en creatief bezig zijn "knutselen”
Mocht jullie vragen hebben of iets willen bespreken kunt u altijd ons “oudercommissie” dit laten weten.